Články o Islámské problematice

Islámská problematika a hrozba Islámu v Evropě

    "Jaká je hrozba Islámu v Evropě? Jak veliká vlastně je? Kde a v čem se skrývá? Na tyto a jiné otázky budeme hledat odpověď v následujících článcích.


Proč je nutné bojovat proti islamizaci Evropy?

Chcete zajistit svým dětem společnost, ve které budou žít bez atmosféry útlaku a náboženských tlaků? Pak věřte že je nutné bránit a ubránit naši svobodu a demokracii, před těmi kteří ji chtějí zničit. Islám je totalitní náboženství, ve kterém neexistuje nic, co by se jen vzdáleně podobalo lidským právům. Arabové, islamisté usilují o prosazení islámu, jako jediného celosvětového náboženství. ( VÍCE)

Ve Francii je více mešit než křesťanských kostelů

Již dnes je ve Francii více mešit než kostelů. 30% populace do 20 roku věku je zde islámská. V roce 2027 bude každý pátý Francouz Muslim a za dalších 39 let již může být Francie Islámskou republikou. Násilí na Francouzských předměstí páchají vysloveně a pouze Afričtí muslimští věřící, tedy tzv. černí muslimové. Chtěli by jste obdobnou situaci v Českých zemích? ( VÍCE)

Islám v Evropě

Dnes nedostatečně omezovaný příliv imigrantů z východních a především z arabských zemí, je vážnou hrozbou pro Evropu, zejména pokud přistěhovalecké skupiny vytvářejí izolované komunity a neakceptují západní zvyklosti tradice i kulturu. Legislativa má v tomto ohledu svázané ruce a mnohá legislativní opatření naopak pozitivně diskriminují příslušníky ostatních etnik. (VÍCE)

Geert Wilders - nizozemský poslanec

Geert Wilders je známým pravicovým nizozemským politikem. Celá léta se v Holandsku vyjadřuje k palčivým a citlivým problémům. „Nenávidím politickou korektnost. Nejsem relativista co se týče kultur. Nevěřím, že kultury jsou rovnocenné. Věřím v to, že naše kultura je mnohem lepší než zabržděná kultura muslimská.“ Evropa našich dětí nebude Evropou, jak ji známe dnes, pokud tomu nezabráníme! (VÍCE)

Evropské hodnoty a cíle Islámu

Jaké že jsou naše evropské hodnoty? Jsou to demokracie, svoboda slova a lidská práva. Cíle islámu jsou jednoznačné. Infiltrovat a rozložit evropskou strukturu zevnitř, což je pro nás velmi nebezpečné. Následně Evropu přetvořit na striktně Islámskou zemi. Uvědomme si, že budoucnost Evropy je v našich rukou, nikoliv v rukou Islámských náboženských fanatiků. (VÍCE)

Islámská hrozba v Evropě

Stojíme tváří v tvář velké výzvě. Sjednotíme se proti hrozbě, která již přerostla únosnou mez, nebo ta civilizace, na kterou jsme tak pyšní, zanikne tak, jako zanikla civilizace antická? Chcete neustále na každém kroku (zejména v Praze) narážet na do černého hávu zahalené ženy – kteří vypadají, jako kdyby přišli z jiného než normálního kulturního světa. Musíme začít sami u sebe, podporou aktivit proti islamizaci Evropy. (VÍCE)